2016 Yılında faaliyete başlayan Zümrüt Danışmanlık hem kişisel gelişim alanında hem de danışmanlık ve öğrenci koçluğu alanında sahaya yeni nefesler getirmiş, yeni projeler başlatmış ve uygulamıştır.
Klasik danışmanlık ile yetinmemiş, alanında yetkili kişilerin uygulamalarını da danışmanlık anlayışına eklemiş ve yeni bir şekil vermiştir.

Türkiye’de hem öğrenci koçluğu alanında yeni bir çığır açmış hem de bünyesinde bu alanda yetkin kişileri yetiştirmeye başlamıştır

Şu anda Zümrüt Psikolojik Danışmanlık olarak 2 ofis ile profesyonel danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

3 profesyonel olarak yürüttüğümüz danışmanlık ofislerimizde;

Huzeyfe Birkan AKSÜT; bireysel danışmanlık ve kendi oluşturduğu psikolojik süreç danışmanlığını devam ettirmektedir.

Nida ALTAN ATEŞ; aile danışmanlığı,evlilik öncesi danışmanlık, ilişki danışmanlığı ve ergen danışmanlığı üzerine devam etmektedir.

Edanur SUVEREN; çocuklara yönelik psikolojik danışmanlıklar yapmakta ve özel eğitim ihtiyacı olan çocuklarla çalışmaktadır.

 

Gerek ofisimiz ile ilgili gerek danışmanlarımızın akademik geçmişleri ile alakalı detaylı bilgilere https://zumrutdanismanlik.com.tr/ web adresimizden ulaşabilirsiniz.

 

Adresimiz:

Merkez Ofisimiz:

Armada Is Merkezi

Eskisehir Yolu Dumlupinar Blv. No. 6 A Blok

Kat. 12 Ofis: 1205

Sogutozu, Yenimahalle 06520 Ankara-Turkey
İkinci Ofisimiz:

Strazburg Cd. No:38, Kat:5 Daire:27

06570 Çankaya/Ankara

Randevu almak için: 0312 295 6324

 

HİKAYEMİZ:
Bir heyecandı bizimkisi…
Bizi diyar diyar gezdiren, bize Anadolu’nun ruhunu keşfettiren bir heyecan…
İnsanlarla beraber yürümenin, insanların değişimine tanıklık etmenin, birlikte hedefe ulaşmanın, hayatı birlikte yudumlamanın, kaderlerimize birlikte yön vermenin, insanı keşfetmenin heyecanıydı.

Bizi en iyi tanıyan yine bizdik. Ve bize gelen yardım yine bizim içimizden çıkmalıydı…
Fikir dünyamıza bizden olmayanların, bize uymayanların uzattığı her el bize zarar verdi.

Peki, bize hasret kaldığımız başarı  nasıl gelecekti?
Elbette yine bizden. Anadolu’nun ruhundan, ruh dünyalarının sultanlarından..

Zümrüt Danışmanlık bu amaçla kuruldu.

Her geçen gün genişleyen ve gelişen kadrosu ile Profesyonel Danışmanlık Hizmetleri vererek insanlarımızın hayatında gelişim ve değişimler oluşturmaktayız.

Sürekli aldığımız eğitimler, yeni araştırmalar ve projeler ile geçen uzmanlaşma hayatımız her geçen gün Kişisel Gelişim ve Danışmanlık noktasında bünyesine yeni hizmetler katarak devam etmektedir.

 

VİZYONUMUZ

İnsanı en önemli değer olarak kabul edip kişinin gelişimi için kendi branşında her türlü çabayı göstererek özgün, yetkin ve yeterli bireyler oluşmasını sağlamak adına çalışmalar yapmaktır.

MİSYONUMUZ:
 
Uzun vadeli  sürdürülebilir  büyüme  içinde, toplumun tümü için değer oluşturmak, faaliyet gösterdiği alanlarda Türkiye’ nin ilk tercihi olmaktır.

Türkiye’nin her yerinde insanlarımızın hayatına dokunmak için ofislerimizi yeterlilik seviyesinde Franchise vererek hizmet ağımızı genişletmektir.


STRATEJİMİZ:
İstikrarlı ve sürdürülebilir büyüme içinde kişisel gelişimde lider konumunun korunması için faaliyetlerini sürdürme, literatür ve  içerik oluşturma, uygulamaktır.
Hizmet ağının geliştirilmesi ve büyümeye yönelik yatırımlarla, etkin ve uzun süreli sürdürülebilir etkinlik sağlamaktır.
Üstün ve kalıcı memnuniyet sağlamak adına, tüm iş birliğinde bulunulan gerçek ve tüzel kişilerde değişen ve gelişen gereksinimlerin proaktif bir biçimde karşılanmasını sağlamaktır.

 

Değerlerimiz

ADALET: İş ve ilişkilerimizde ”hak ve adalet” duygusu ile hareket eden bir kurumuz.

AHLAK: Yüksek ahlaki standartlara sahibiz. Faaliyetlerimizde ahlaka aykırı yöntem ve uygulamaya müsamaha göstermeyiz.

İTİBAR: İtibarımızı herşeyin önünde tutar, hiçbir maddi menfaate feda etmeyiz.

SAYGI: Farklılıkları zenginlik olarak görür her türlü ayrımcılığı reddederiz.

DAYANIŞMA: İyi ve kötü günde birbirimize destek olur, omuz omuza çalışırız.

İNSAN ODAKLILIK: Başarının insanla birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız. Daima insanı geliştirmeyi ve mutlu etmeyi amaçlarız.